Wydrukuj tę stronę

News

25-04-2018

Sukcesy naszych uczennic


W obecnym sezonie tanecznym 2017 - 2018 nasze uczennice wzięły udział w konkursach krajowych i zagranicznych. Oto ich wyniki:

 

MIĘDZYNARODOWE KONFRONTACJE BALETOWE 20-22.04.2018 Kołobrzeg

Marta Hajdukiewicz II miejscew kategorii 10-11 lat t. klasyczny

Amelka Gursztyn III miejsce w kategorii 10-11 lat t.klasyczny

Kinga Brzezińska III miejsce w kategorii 12-13 lat t. współczesny

Amelia Gumińska III miejsce w kategorii pow. 15 lat t. klasyczny

II klasa baletowa 10-13 lat - I miejsce

I klasa baletowa 7-9 lat - III miejsce

II klasa tańca współczesnego i gimnastyki 7-9 lat - III miejsce

II klasa tańca współczesnego 14-18 lat - IV miejsce

 

International Dance Olympiad 09-11.03.2018 Ryga/ Łotwa

 

Zuzanna Markowska I miejsce kat. pow 16 lat

 

Amelia Guminska I miejsce kat. 16 lat

 

Marta Hajdukiewicz II miejsce i wyróżnienie kat. 11 lat

 

Nadia Zysnarska II miejsce kat. 9 lat

 

Maria Laskowska II miejsce kat. 6-8 lat

 

Martyna Budziszewska II miejsce kat. 14 lat

 

Sophia O'Connor III miejsce kat. 9 lat

 

Zespół baletowy młodszy III miejsce

 

Zespół baletowy starszy I miejsce

 

Zespół współczesny II miejsce

 

Concours international de danse PRIX ARABESQUE 03 - 04.02.2018 Charleroi / Belgia

 

Nadia Zysnarska I miejsce kat. do 9 lat

 

Marta Hajdukiewicz I miejsce i nagroda arytystyczna kat. 10 - 13 lat

 

Zespół mały w składzie: Marta Hajdukiewicz, Nadia Zysnarska, Sophia O'connor, Weronika Prajsnar, Marcelina Gumińska I miejsce kat. do 13 lat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS SZTUKI BALETOWEJ - 16-17.12.2017 Elbląg

Marta Hajdukiewicz I miejsce kat. 10-11 lat soloGrand Prix Konkursu

 

Nadia Zysnarska II miejsce kat. do 9 lat solo

 

Amelia Gursztyn II miejsce kat. 10-11 lat

 

Amelia Gumińska I miejsce kat. 14-15 latGrand Prix Fundacji Akademia Sztuki Baletowej w Sopocie

 

Zuzanna Markowska I miejsce kat. pow. 15 latNagroda Przewodniczącego Komisji Konkursu

 

Grupa Tańca Klasycznego Broadway IV miejsce kat. do 11 lat - Debiut

 

Grupa Tańca Klasycznego Broadway III miejsce kat. do 11 lat

 

W półfinałach Konkursu znalazły się także nasze debiutantki: Alicja Stefańska, Marysia Laskowska, Sophia O'Conor, Weronika Prajsnar

 

BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM UCZENNICOM ORAZ ICH PEDAGOGOM A TAKŻE RODZICOM NASZYCH DZIELNYCH UCZENNIC. ŻYCZYMY KOLEJNYCH TAK OWOCNYCH SEZONÓW.


Wstecz: O nas
Dalej: Kontakt