Wydrukuj tę stronę

News

06.04.2011

Szkółka Baletowa


Stowarzyszenie BROADWAY w Elblągu zaprasza na zajęcia w ramach programu „Szkółka Baletowa" dofinansowanego przez Urząd Miejski w Elblągu.

 

Głównym celem projektu jest rozwój artystyczny oraz edukacja dzieci i młodzieży w kierunku baletu klasycznego oraz tańca współczesnego. „Szkółka Baletowa" to cykl regularnych warsztatów edukacyjnych realizowanych w terminie kwiecień - czerwiec 2011 dla dzieci od 5 roku życia oraz młodzieży z Elbląga i okolic. Podczas zajęć dzieci i młodzież będą zapoznawały się z poszczególnymi technikami tańca oraz przyswoją choreografie taneczne. Zajęcia będą odbywały się w salach Szkoły Tańca BROADWAY przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Każdy uczestnik zajęć warsztatowych ma szansę wystąpienia podczas Koncertu Galowego 2011 podsumowującego edukację artystyczną, który odbędzie się 12.06.2011 roku w sali Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Współorganizatorem koncertu będzie Szkoła Tańca BROADWAY, która w tym roku obchodzi swoje piąte urodziny.

Osoby chętne do uczestnictwa w „Szkółce Baletowej" proszone są o zgłaszanie się pod numerami telefonów: 55236 92 82 oraz 606716626.

Program współfinansowany przez Prezydenta Miasta Elbląg.

 


Wstecz: O nas
Dalej: Kontakt