Wydrukuj tę stronę

News

11.07.2012

TANECZNE KOLONIE PIĘKNA GÓRA 2012


 

Uwaga! Prosimy o zapozanie się z informacjami dotyczącymi wyjazdu na Kolonie Taneczne w Pięknej Górze 17 - 27 sierpnia 2012

W koloniach weźmie udział 30 osób. Dzieci i młodzież będą brały udział w zajęciach z różnych form tańca. Grupa zostanie podzielona na mniejsze grupy ze względu na formę tańca i poziom zaawansowania. Dla dzieci i młodzieży średniozaawansowanych i zaawansowanych przewiduje się od 3 do 6 godzin zajęć tanecznych dziennie. Dla dzieci początkujących przewizujemy od 2 do 4,5 godzin zajęć tanecznych dziennie. Podczas Kolonii dla grupy młodzieżowej hip hop odbędą się zajęcia z instruktorami przyjezdnymi - Haribo, Kari, Domi oraz zajęcia z tańca współczesnego. Dla grupy tańca współczesnego i baletu klasycznego odbywać się będą zajęcia BAR, pilates, stretching, balet klasyczny, taniec współczesny. Grupa OPEN - czyli dzieci początkujące będą brały udział w zajęciach ogólnorozwojowych, zajęciach tanecznych: hip hop. WSZYSCY UCZESTNICY KOLONII BĘDĄ BRAĆ UDZIAŁ WE WSPÓLNYCH ZAJĘCIACH ZUMBY.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

- strój sportowy, obuwie taneczne, koszulki na zmianę - wszystko to, czego potrzebujecie na zajęcia taneczne (napoje, ręcznik)

- łatwiej będzie się spakować, jeśli będziecie wiedzieć co będziemy robić. Oprócz zajęć tanecznych przewidujemy: spacery po lesie, ognisko, dyskotekę, bitwy hip hopowe, podchody, kąpiel w jeziorze, zwiedzanie Giżycka, chrzest tancerza, gry i zabawy integracyjne, Park Linowy, odwiedzimy Wesołe Miasteczko w Giżycku (jeżeli będzie taka możliwość)

- Ośrodek Wypoczynkowy GWAREK - będziemy zakwaterowani w pokojach 3, 4 lub 5 osobowych z łazienkami. Każda łazienka wyposażona jest w prysznic. Kąpielisko strzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnbego oraz Park Linowy znajduje się na terenie ośrodka. Na terenie ośrodka znajduje się także plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki. Ośrodek znajduje się 3 km od Giżycka. Na terenie ośrodka funkcjonuje sklepik z napojami, słodyczami, można kupić także gofry :)

WYJZAD I POWRÓT:

Wyjazd na Kolonie: 17.08.2012 o godzinie 11:30 spod hali Centrum Sportowo Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu

Powrót do Elbląga: 27.08.2012 około 16:00 - odbiór dzieci pod halą CSB przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu

Przy autokarze rozdamy karteczki z numerami telefonów do Ośrodka i opiekunów.

W przypadku pytań prosimy dzwonić pod numer: +48606716626 - Ewa Kalka Szkoła Tańca BROADWAY


Wstecz: O nas
Dalej: Kontakt